JZ PROPERTY miesto pôsobnosti:
PODTATRANSKÝ REGIÓN
JZ PROPERTY JE TO LEN O VÁS A O NÁS. Garancia spokojnosti a diskrétnosti.
JZ PROPERTY Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
JZ PROPERTY exportujeme na najvyhľadávanejšie realitné portály a už aj
Nehnutelnosti.sk, Byty.sk, Chaty.sk, Novostavby.sk, Reality.bazar.sk, Reality.sk
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
-
  €
-
m2

REZERVOVANÝ 1 izbový byt s loggiou Poprad-Juh

Cena:
42 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Poprad
Ulica: Rázusova
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 41 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 10
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: 14
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne  Vám ponúkame na predaj čiastočne zariadený 1 izbový byt v Poprade na ul. Rázusovej. Plocha: úžitková 40,61m2, pivnice 0,93m2. Nachádza sa na 10. poschodí z 13 s výťahom. Byt je jednoizbový, byt má obývaciu izbu, chodbu, kuchyňu, kúpeľňu a samostatné WC. Z kuchyne je výstup na vonkajšiu loggiu, situovanú na východ. K bytu patrí na prízemí situovaný pivničný box.

Podľa vyjadrenia majiteľa nehnuteľnosti, prešiel byt v roku 2009 čiastočnou rekonštrukciou, bola obývacia izba opticky predelená na dennú a nočnú časť, ľahkou nízkou murovanou priečkou, v chodbe, v kuchyni a v obývacej izbe zrealizovaná nová plávajúca LAMINO podlaha, v kúpeľni a vo WC nová keramická dlažba, v celom byte zrealizované nové plastové okná s izolačným dvojsklom s vnútornými horizontálnymi hliníkovými žalúziami, vnútorné parapetné dosky plastové, vonkajšie parapetné dosky z poplastovaného pozinkovaného plechu. Ostatné konštrukcie sú pôvodné. 

Bytové jadro na báze umakartu, vnútorné rozvody vody z rúr pozinkovaných, vnútorné rozvody kanalizácie z rúr PVC, vnútorné rozvody plynu z rúr oceľových čiernych, v celom byte podomietkové rozvody elektroinštalácie s automatickým istením, v celom byte povrchová úprava stien a stropov omietky hladké sadrové, interiérové dvere dyhované, osadené do oceľových zárubní, vstupné dvere do bytu drevené s koženkovou čalúnnickou úpravou z vnútornej aj z vonkajšej strany, v kúpeľni oceľová smaltovaná vaňa s nástennou vaňovou pákovou nerezovou batériou so sprchovacou hlavicou, slúžiacou aj pre závesné keramické umývadlo, vo WC keramická WC KOMBI misa s keramickou splachovacou nádržkou, v kuchyni sektorová kuchynská linka na báze dreva so samostatným kombinovaným plynovým sporákom s elektrickou rúrou s odsávačom pár, nerezový drez s odkvapkávačom s nástennou drezovou pákovou nerezovou batériou, medzi dolnými a hornými kuchynskými skrinkami a okolo sporáka keramický obklad stien,vnútorné rozvody vykurovania z rúr oceľových, radiátory oceľové s termoregulačnými ventilmi a pomerovými meračmi tepla. Byt je napojený na teplú a studenú vodu s meračmi teplej a studenej vody, na plyn so samostatným meraním spotreby plynu, na elektrickú energiu 230 V so samostatným meraním spotreby, byt je odkanalizovaný, v byte je rozvod káblovej televízie a internetu.

Bytový dom „POĽANA“ , ktorého súčasťou je aj ponúkaný byt, je vežový montovaný panelový 13+1 podlažný objekt, obsahuje 65 bytových jednotiek, je nepodpivničený, na prízemí sú pivničné priestory s laťkovými deliacimi priečkami a dverami, dve práčovne, dve sušiarne, sklad bicyklov,  zádverie, strojovňa ÚK a elektrorozvodov, dve miestnosti pre upratovačky, vstupná hala, spojovacia chodba, na každom ďalšom nadzemnom podlaží sú tri trojizbové byty a dva jednoizbové byty s loggiami, podlaha v pivničných priestoroch je cementový poter, v zádverí a v chodbe pri výťahoch terazzová dlažba, pred vstupom z východnej strany je nová keramická dlažba zrealizovaná v roku 2009.

Objekt je hĺbkovo založený na vibrotlakových monolitických pilótach priemeru 38 cm technológia VÚSI, priečny nosný systém T06B-R, obvodové prefabrikované tepelnoizolačné panely novo fixované v roku 2009 s kontaktným zatepľovacím systémom s hrúbkou minerálnej vaty 8 cm a vonkajšou povrchovou úpravou štruktúrovanou omietkou, zrealizované v roku 2009, stropy panelové železobetónové s rovným podhľadom, schodište železobetónové montované s povrchovou úpravou liate terazzo, PVC podlahová vrstva na chodbách pred vstupmi do jednotlivých bytov a na schodisku na medzipodestách, jeden spoločný osobný výťah a jeden spoločný nákladný výťah, strecha plochá so strešnou krytinou živičnou natavovanou kompletne zrekonštruovaná v roku 2009, vnútorné omietky stien a stropov spoločných priestorov vstupu do BD, schodiska a chodieb pri bytoch hladké a maľby všetkých spoločných priestorov s olejovým soklom do výšky 120 cm, v roku 2009 kompletne zrekonštruované omietky stien a stropov vo vstupných častiach prízemia, vstupné dvere do bytového domu z východnej strany a severnej strany nové plastové s izolačným dvojsklom zrealizované v roku 2009 vrátane nového domového elektrického vrátnika, klampiarske konštrukcie strechy a vonkajšie parapetné dosky nové z poplastovaného pozinkovaného plechu zrealizované v roku 2009, v priestore únikového protipožiarneho schodiska terazzová dlažba, zamurované otvory a osadené nové plastové okná s izolačným dvojsklom, v spoločných priestoroch na prízemí taktiež nové plastové okná s izolačným dvojsklom, všetky okná v spoločných priestoroch zrealizované v roku 2009, 95 % okien v obytných častiach vymenených za plastové s izolačným dvojsklom, elektroinštalácia svetelná a motorická, vo všetkých spoločných priestoroch inštalované pohybové senzory na osvetlenie, bleskozvod nový zrealizovaný v roku 2009, na každom podlaží osadené požiarne hydranty, vstup je zabezpečený elektronickým čipovým systémom, zrealizovaným v roku 2009, v roku 2009 zrealizované taktiež nové domové zvončeky, nové poštové schránky a kamerový systém na prízemí s nočným videním.

Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie a príprava TÚV je diaľkové ústredné z centrálnej plynovej kotolne situovanej mimo ohodnocovaného objektu, vnútorné rozvody vykurovacieho systému pozinkované rúry s tepelnou izoláciou na prízemí, vnútorné rozvody vodovodu z pozinkovaných rúr zateplené v prízemnej časti, hlavný vnútorný rozvod kanalizácie z rúr PVC, vnútorné rozvody plynu z rúr oceľových čiernych, v bytovom dome sú rozvody optickej káblovej televízie, internetu, domového telefónu a spoločnej televíznej antény.

V hodnote bytu je zahrnutý aj spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a zriadeniach bytového domu, jeho vybavení a príslušenstve, ktoré sú stavebnou súčasťou obytného domu, jeho veľkosť je 4049/342485 v pomere k celku. Spoločnými časťami domu sú základy domu, strecha, chodba, obvodové múry, vchod schodisko, vodorovné nosné, zvislé nosné a izolačné konštrukcie. Spoločnými zariadeniami domu sú výťah, sušiareň, práčovňa, kočikáreň, STA, bleskozvod, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne tomuto domu.

Cena 42 000 €

Maklér:

makler
Maklér:Ján Kraus
Telefón:+421903627858
E-mail:kraus-ZVNC-jzproperty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
novinky Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto predáva nehnuteľnosť, dajte nám o tom vedieť a budete...